Nolimitgroup: bezpečnostní a detektivní služby

NO LIMIT GROUP s.r.o. je agentura zabývající se zejména detektivními a bezpečnostními službami. Naše heslo zní: Your protection is our mission a toto se snažíme bezezbytku naplnit.Naším posláním je Vaše maximální spokojenost. Jsme 100% profesionálové.

Profil společnosti

Naše bezpečnostní agentura NO LIMIT GROUP s.r.o.vznikla z firmy KV reality group s.r.o.,jejiž důležitou náplní činnosti bylo kromě pořádání kulturních a společenských akcí a realitních služeb,také služby bezpečnostní a detektivní kanceláře. V minulosti jsme se zabývali především hlídáním koncertů, nočních podniků, módních přehlídek, ochranou osob ,majetku a detektivní činností(jako fyzické osoby na ŽL). Na konci roku 2009 v závislosti na měnících se podmínkách a potřebách došlo ke strukturálním a personálním změnám a vznikla firma NO LIMIT GROUP s.r.o. Nejužší vedení však zůstalo beze změn.

Profesionalita

Od začátku vzniku naší agentury dochází k neustálému vylepšování služeb v oblasti bezpečnosti a je naším cílem nabízet veškeré činnosti na vysoké profesionální úrovni. Především vedení společnosti a vedoucí pracovníci se neustále vzdělávají v tomto náročném oboru. Neustále reagujeme na měnící se požadavky a potřeby zákazníků.