Nolimitgroup: bezpečnostní a detektivní služby

Postaráme se o bezpečnost Vaši, Vašich přátel nebo majetku. Nikdy neupřednostňujeme finanční stránku, naší prioritou je profesionalita.

Bezpečnostní služby

Konzultace

Konzultace zahrnuje celkové situace klienta, návrh, řešení a závěr. Používáme nejmodernéjší technické a bezpečnostní prostředky. Individuálním přístupem ke každému klientovi nacházíme vždy nejúčinnější a naprosto diskrétní řešení vedoucí k ukončení vzniklého problému

Právní posouzení

Mimo konzultace problémů klienta z pohledu detektivní služby můžeme využít i právní posouzení Vašeho problému renomovanou advokátní kanceláří, s kterou spolupracujeme.

V čem se lišíme od konkurence

Všichni naši zaměstnanci prošli náročným kurzem Pracovník bezpečnostní agentury (právní normy z oblesti činnosti civilní bezpečnostní služby, taktiky ostrahy a ochrany osob a majetku, základy první pomoci), prošli psychologickými testy, každoročně podstupují testy z fyzické výkonnosti, vlastní ZP a ŘP. Povinný je také každodenní výcvik bojových sportů, který pořádáme ve spolupráci s Vale Tudo Karlovy Vary a Sportovním klubem Policie ČR Karlovy Vary. Všichni naši zaměstnanci jsou v produktivním věku, trestně bezúhonní!